Augenoptik Domažlice s.r.o.
Cihlářská 629
344 01 Domažlice
Česká republika

 PolaSkop 3D - 3D refrakce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktivní rám PolaSkop3D

Detail [›]

PolaSkop3D aktivní rám – více zážitků, více výsledků

Mnoho zákazníků k vám přichází, protože se v noci při jízdě cítí nejistě. Protijedoucí auta nebo odrazy na silnici je příliš oslňují. A když se k tomu navíc přidá nesprávná korekce a/nebo noční myopie, pak můžeme zákazníkovi velmi dobře porozumět. S aktivním rámem PolaSkop3D máte nyní možnost přesně reagovat na tyto otázky a stížnosti.
Simulujte oslnění, velmi podobné realitě motoristy. Změřte a demonstrujte s barevnými LED diodami noční myopii a nabídněte zákazníkovi, pokud je to pro něj skutečně přínosem, speciální brýle pro řízení.
Tak je refrakce zábavou, orientovaná na zákazníka a zcela fér.

Test oslnění

Zobrazí se motiv nočního silničního provozu a zdroj oslnivého světla simuluje protijedoucí vozidlo. Zákazník může posoudit, jak silné oslnění pociťuje, např. s porovnáním různých korekčních hodnot.
Můžeme tak demonstrovat také vliv zákalu na noční vidění.

Detail [›]Test oslnění
Test oslnění

 

Smart Maddox

Maddoxův test pro horizontální nebo vertikální měření s decentrálním osvětlením. Tím nedochází k centrálnímu oslnění oka a my tak můžeme neprodleně přejít k dalšímu měření.

Detail [›]Samrt Maddox
Samrt Maddox

 

Subjektivní měření noční myopie

Nasimulujte noční dopravní situaci. V zatemněné místnosti se posuzují rozostřené kruhy různých barev a mohou být pro tuto světelnou situaci korigovány odpovídajícími čočkami. Test je také možno přepnout pro spektrum barev červená / zelená / modrá.

Detail [›]Refrakce noční myopie
Refrakce noční myopie

Přílohy