Chcete se informovat o našich službách a nabízeném zboží? Zarezervujte si termín v našem Showroomu.

V malém, velmi osobním prostředí našeho showroomu poradíme Vám a Vašemu doprovodu. Zde můžete nezávazně testovat a porovnávat požadované produkty a získat podrobné informace a rady.

Čas na výměnu názorů: Na rozdíl od velkých veletrhů, kde je to často přeplněné a hektické, jsme tu v tento den jen pro vás. Optik s dlouholetou praxí vás bez časového tlaku provede naším showroomem a ukáže vám vše, co vás zajímá. Věříme totiž, že optici nejlépe rozumí optikům a často vám mohou nabídnout úžasně jednoduchá řešení každodenních problémů.

Těšíme se na Vás !

TOTO VŠE NA VÁS ČEKÁ:

VELKÝ VÝBĚR PŘÍSTROJŮ

MÓDNÍ OBRUBY DAO

Image
Image

Vše, co optikovi rozbuší srdce: od nejmodernějších optických měřicích přístrojů až po přesné brusné systémy a praktické refrakční jednotky. V našem showroomu prezentujeme značkové přístroje od fy. Huvitz a dalších známých výrobců, ale také vývoj DAO, jako je PolaSkop2 nebo Refinity.

Objevte celou řadu moderních obrub DAO: kolekci See You, naše kompletní sady brýlí a také všechny sluneční a dětské brýle. S mimořádně atraktivním poměrem ceny a výkonu, který nemá na trhu obdoby, se jistě trefíme do všeho vkusu a vkusu vašich spokojených zákazníků.

PORADENSTVÍ K ČOČKÁM

SPORTOVNÍ BRÝLE PERFORMER

Image
Image

Představíme vám komplexní portfolio brýlových čoček DAO a vysvětlíme, proč je náš víceúrovňový VIP klub pro Vás a Vaše zákazníky tak výhodný. Přesvědčte se sami o našich nejzajímavějších brýlových čočkách, jako jsou MULTI bionic - přesvědčivě moderní progresivní brýlové čočky, noflex -nejkrásnější antireflexní vrstva všech dob, nebo čočky UV420 s komplexní ochranou proti UV a modrému světlu.

Pro vaše sportovně založené zákazníky jsou brýle z kolekce PERFORMER ideální volbou. Nabízejí cyklistům a běžcům perfektní viditelnost ve větru a špatném počasí nebo pomáhají golfistům dosáhnout lepšího hendikepu. V oblasti zasklení sportovních brýlí jsme začínali již v roce 2000. Dnes značka PERFORMER zahrnuje tři kolekce sportovních brýlí PERFORMER, přibližně 100 variant čoček a nespočet variant filtrů, antireflexních a pozrcadlených úprav.

zarezervujte si termín v našem showroomu