Úvodní informace

Naše společnost vystupuje jako správce osobních údajů ve vztahu ke svým zaměstnancům – stávajícím i bývalým, uchazečům o zaměstnání, jakož i svým obchodním partnerům. Pokud tedy s naší společností spolupracujete či jste spolupracovali, níže můžete najít informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji. 

 

Tato informace vám slouží k několika účelům. Dozvíte se, jaké údaje o Vás zpracováváme a proč tak činíme. Dále pak zjistíte, jaká máte v této souvislosti práva, tedy co od nás můžete považovat a na koho se obracet se svými podněty i případnými stížnostmi. Žádáme Vás proto, abyste si následující text pečlivě přečetli. Informace je rozdělena na několik částí, aby bylo snazší najít pro vás relevantní informace podle toho, v jakém postavení se nacházíte.

 

 V případě, že by Vám cokoli nebylo jasné, se na nás neváhejte obrátit následujícími způsoby:

·         poštou nebo osobně na adrese Augenoptik Domažlice s.r.o., Cihlářská 629, 344 01 Domažlice

·         e-mailem na e-mailové adrese info@ao-do.cz

·         telefonicky na infolince 379 300 450

 

V úvodu bychom vám také rádi připomněli, že v České republice dohlíží na problematiku ochrany osobních údajů Úřad pro ochranu osobních údajů, který je taktéž připraven přijímat vaše podněty a stížnosti. Úřad pro ochranu osobních údajů sídlí na adrese Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, přičemž aktuální kontaktní údaje naleznete na jeho webových stránkách: www.uoou.cz.